nasze zajęcia

co znajdziesz w dance zone ?

lista zajęć

taniec użytkowy

Umiejętność odnalezienia się na parkiecie to ważny aspekt naszego życia kulturalnego. To jeden z kodów, którym posługujemy się w interakcji z ludźmi. Z pewnością każdego z nas czeka niejedna impreza integracyjna, niejedno wesele, bankiet czy inny event firmowy, na których znajomość kilku tanecznych reguł może okazać się niezbędne dla dobrej prezentacji. W naszej szkole tańca we Wrocławiu od podstaw nauczymy Cię kroków, obrotów i figur, dzięki którym poradzisz sobie na każdej imprezie! Panowie – pokażemy Wam w jaki sposób prowadzić partnerkę, aby ta czuła się bezpiecznie i komfortowo. Nauczymy Was jak poruszać się po parkiecie, aby nogi się nie plątały, a partnerka zawsze wiedziała w którą stronę ją prowadzicie. Panie – nauczycie się jak podążać za partnerem i dać się prowadzić do każdej figury. Pokażemy Wam jak poruszać się z wdziękiem i gracją, aby tworzyć z partnerem dobraną parę bez szarpania i wykręcania rąk.

pierwszy taniec

Śmiało możemy stwierdzić, że w dziedzinie pierwszego tańca jesteśmy ekspertami! Nasza szkoła cieszy się najwyższymi ocenami przygotowywanych przez nas par, a nasze choreografie zamieszczone na YouTube tańczą pary z całej Polski. Pomożemy Wam w stworzeniu dokładnie takiego tańca, jaki najlepiej będzie odpowiadał Waszym potrzebom. Podpowiemy jaką wybrać piosenkę, doradzimy w kwestii garderobianych niuansów, a przede wszystkim krok po kroku dobierzemy odpowiednie dla Was figury taneczne, aby Wasz taniec wyszedł lekko i naturalnie, zarówno jeśli marzycie o złożonej choreografii jak i jeśli chcecie po prostu przetrwać na parkiecie przez te dwie minuty. Zapraszamy do lektury naszego wpisu o tym, jak najlepiej wybrać muzykę i przygotować się do pierwszego tańca:

latino solo

To zajęcia przepełnione kobiecą energią! Jeśli biodra same się zaczynają ruszać, gdy tylko słyszysz muzykę, to zajęcia właśnie dla Ciebie. Podczas spotkań uczymy się od podstaw kroków, ruchów, pracy ciała występujących w tańcach latynoamerykańskich. Nie zabraknie elementów samby, salsy, bachaty, cha-chy, rumby a nawet jive’a. Zajęcia prowadzimy w zamkniętych grupach (nauka choreografii jest kontynuowana, na koniec pracy nad danym układem jest on nagrywany w formie pamiątki dla Kursantek) oraz w trybie open – każde zajęcia to zupełnie nowy układ. Gwarantujemy świetną zabawę!

Lekcje indywidualne

Czyli skuteczny sposób na zadbanie o formę w każdym wieku, a przy tym możliwość spędzenia czasu w miłym gronie. Oferujemy zajęcia taneczne solo dla Pań oraz zajęcia grupowe dla par. Panie zapraszamy do dołączenia do grup Senioritas, roztańczonych w latynoskich rytmach, dla par prowadzimy taniec użytkowy oraz towarzyski. Oferujemy również zajęcia z jogi oraz fitness dedykowane Seniorom – specjalnie dopasowany program Zdrowy Kręgosłup oraz Senior Active.

choreo dance dla par

To nasz autorski pomysł skierowany do par. Zbliża się termin Waszego ślubu? Może jesteście już dawno po ślubie, ale z sentymentem wspominacie okres prób na sali tanecznej i chcielibyście powtórzyć ten wspólnie spędzony czas? Na grupowych zajęciach choreo będziecie uczyć się choreografii do wybranej piosenki. Nauczycie się w ten sposób podstaw partnerowania, zobaczycie jak wygląda proces tworzenia choreografii krok po kroku, oswoicie się z tym, co czeka Was podczas pierwszego tańca. Na koniec pracy nad danym układem nagramy Wasz wspólny występ na sali jako pamiątkę dla Was. Zapraszamy nie tylko narzeczonych, ale też każdą parę, której brakuje wspólnie spędzanych chwil. Taniec zbliża, dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji i przynosi ogromną satysfakcję!

zajęcia dla seniorów

Czyli skuteczny sposób na zadbanie o formę w każdym wieku, a przy tym możliwość spędzenia czasu w miłym gronie. Oferujemy zajęcia taneczne solo dla Pań oraz zajęcia grupowe dla par. Panie zapraszamy do dołączenia do grup Senioritas, roztańczonych w latynoskich rytmach, dla par prowadzimy taniec użytkowy oraz towarzyski. Oferujemy również zajęcia z jogi oraz fitness dedykowane Seniorom – specjalnie dopasowany program Zdrowy Kręgosłup oraz Senior Active.

TANIEC TOWARZYSKI

Zapraszamy do świetnej zabawy przy odkrywaniu sekretów tańca towarzyskiego! Dzieli się on na dwa style – tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) oraz latynoamerykańskie (samba, cha cha, rumba, jive oraz pasodoble). Podczas zajęć poznacie kroki 10 tańców, od podstawowych po zaawansowane, nauczycie się zasad partnerowania w tańcu i reagowania na ruchy partnera. To świetny sposób na poprawienie koordynacji ruchowej, miłe spędzenie czasu, zapewnienie zdrowej dawki ruchu, a może pomysł na nowe hobby? To wciąga!

aerobik i step

Niezależnie od pory dania – to świetny sposób na doładowanie endorfinami! Spalaj kalorie przy muzyce i w rytmie kroków wykonywanych na stepie lub podłodze, jednocześnie świetnie się bawiąc! Zajęcia prowadzone są od podstaw w taki sposób, aby każdy był w stanie nadążyć i nauczyć się sekwencji kroków. Zapraszamy na treningi w blokach porannych, które będą świetną i zdrową alternatywą dla kawy i pozwolą rozbudzić metabolizm na cały dzień. Osoby dyspozycyjne popołudniami również znajdą coś dla siebie – na naszej sali zostawicie napięcie zgromadzone w pracy i spędzicie czas w relaksującej atmosferze!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Skontaktuj się z nami. Napisz, zadzwoń, albo po prostu przyjdź i poznaj naszą szkołę. Znajdziesz tu coś dla siebie!