o nas

nasza historia

o nas

Nasza szkoła tańca już od ponad 10 lat zajmuje się przedstawianiem tańca od jego najpiękniejszej i najbardziej interesującej strony – jako rozwój fizyczny, pole do ulepszania samego siebie, kontakt z drugim człowiekiem oraz przede wszystkim świetną zabawę i satysfakcjonujący sposób na spędzanie czasu.

Aby zapewnić dostęp do rzetelnej wiedzy oraz stworzyć komfortowe warunki nauki zatrudniamy wyłącznie instruktorów z wysokimi umiejętnościami oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Niezwykle ważna jest dla nas przyjazna atmosfera i otwartość na ludzi, dlatego nasza szkoła wręcz emanuje pozytywną energią! Mieścimy się w samym centrum miasta, dotrzesz więc do nas z każdej dzielnicy Wrocławia!

Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym, cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami (które można zobaczyć na naszym fanpage’u – choć dawniej działaliśmy pod nazwą Blackpool).
Z pewnością znajdziesz u nas miejsce dla siebie – na grupowych lub indywidualnych zajęciach tanecznych, lub na fitnessie – zapraszamy osoby w każdym wieku.

header-glowna-asia-2-min-min
nasz zespół

poznaj naszych instruktorów

Instruktorzy

taniec

joanna

Instruktorka z wieloletnim stażem i sukcesami w nauczaniu. Z wykształcenia tłumacz języka angielskiego, ale od lat zajmuje się wyłącznie tłumaczeniem tanecznych ruchów. Jej specjalnością jest taniec towarzyski, w którym posiada klasy mistrzowskie, świetnie czuje się też w rytmach bachaty, salsy oraz tanga argentyńskiego. Jej warsztat instruktora wzbogaca wykształcenie zdobyte w szkole muzycznej oraz szerokie doświadczenie sceniczne. Jeśli wejdziesz z nią na parkiet – zostaniesz na dłużej.
taniec

kinga

Instruktorka tańca towarzyskiego posiadająca mistrzowską klasę w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Od tej pory taniec stał się jej największą pasją, którą pragnie zaszczepić w innych. Wiecznie uśmiechnięta, specjalistka od odpowiedzi na trudne taneczne pytania. Zostaniesz przy niej królem parkietu!

taniec

Paula

Energetyczna bomba, która wprowadzi Was w świat Street Dance’u i hip-hopu. Laureatka wielu tanecznych konkursów z wszechstronnym doświadczeniem tanecznym, zbieranym w Polsce oraz za granicą (w tym w Stanach Zjednoczonych). Współpracowała z topowymi formacjami tanecznymi. Absolwentka filologii angielskiej. Pasjonatka wszechstronnego  rozwoju fizycznego – jest certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness.

Paula instruktor
trener personalny

Weronika

Energetyczne tornado – Weronika! Ukończyła kurs  trenera personalnego w szkole Akademii Mistrzostwa Sportowego. Szkoliła się w dziedzinie dietetyki u Jakuba Mauricza, jest również trenerem fitness pod patronem szkoły Profi Fitness School. W pogoni za nową wiedzą wciąż uczęszcza na kursy, dzięki którym poszerza swoją świadomość  w dziedzinie sportu. Uwielbia pracę z ludźmi, nie sposób się przy niej nie uśmiechnąć, a kontakt z jej energią z całą pewnością jest w stanie zastąpić spory kubek kawy.